امکان تشخیص ایدز از روی علائم ظاهری

علائم ظاهری و بالینی ایدز به دو فاز تقسیم می‌شود. فاز اولیه و شروع آلودگی با ویروس ایدز و فاز ثانویه و بیماری ایدز که سال‌ها بعد از فاز اولیه ایجاد می‌شود.علایم فاز اولیه دو تا شش هفته بعد از ورود ویروس، ممکن است ایجاد شود و بسیار غیر اختصاصی است و نمی‌توان بر مبنای آن درمورد ابتلا یا عدم ابتلای فرد نظر داد. در موارد زیادی نیز افراد در  فاز اولیه ایدز هیچگونه علامت خاصی ندارند. سپس فرد وارد دوره کمون و پنهان بیماری می‌شود. در این مرحله فرد هیچگونه علایم خاصی ندارد و کاملا سالم و طبیعی بنظر می‌رسد. پس از سال‌ها و با تضعیف سیستم ایمنی بدن فرد وارد فاز پیشرفته و بیماری ایدز می‌شود. در این مرحله بیماری ایدز شروع می‌شود و درصورت عدم مصرف دارو فرد را از پای درمی‌آورد.

تنها را تشخیص قطعی ایدز در تمام دنیا و براساس تمام پروتکل‌های تشخیصی و درمانی انجام آزمایش و تست ایدز (با خون سیاهرگی، خون سرانگشت یا بزاق) است.

تمام افرادی که در تصویر زیر خندان، خوشگل و خوشتیپ هستند مبتلا به ویروس ایدز می‌باشند.پس لطفا با یک عرق کردن فکر نکنید ایدز دارید و با هفته‌ای سه جلسه باشگاه رفتن نیز فکر نکنید، اصلا آلوده نیستید.

کلمات کلیدی: علائم ایدز ، علائم اصلی ایدز ، علائم حتمی ایدز ، تست ایدز ، آزمایش ایدز ، تشخیص ایدز

مشاهده جزییات و خرید اینترنتی انواع کیت کیت هپاتیت B و C کیت ایدز


مقاله های مرتبط