پاسخ به سوالات متداول خرید کیت ایدز، هپاتیت، کرونا

کیت ایدز

اجزای کیت خودارزیابی ایدز (کیت خانگی تشخیص ایدز )

 1. کیت آزمایش چیست ؟

مجموعه ای از وسایل است که با خواندن دستورالعمل آن، می‌توان آزمایش مشخصی را انجام داد.

 1. کیت خودارزیابی ایدز چیست؟

کیت آزمایشی است که همه افراد جامعه، با هر سطح تحصیلات، می‌توانند با آن آزمایش ایدز و اچ آی وی خود را انجام دهند.

 1. دقت این کیت‌ها چقدر است؟ ( درصد خطای کیت ایدز )

این نوع کیت‌ها مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی می‌باشند و بصورت روتین در مراکز درمانی، مراکز بهداشت و مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری کشور استفاده می‌شود و سازمان بهداشت جهانی این نوع آزمایشات را برای غربالگری جوامع توصیه می‌کند. حداقل دقت کیت رپید تست ایدز طبق تحقیقات 97/5 درصد و حدکثر دقت آن 99/5 درصد می‌باشد.

کیت ایدز فرد مبتلا

کیت ایدز فرد مبتلا ( یک خط منفی دو خط مثبت )

 1.  خودم می‌توانم آزمایش را انجام دهم؟

بله. براحتی می‌توانید آن را انجام دهید. پس از مشاهده ویدئوی آموزشی نحوه کار با کیت ایدز درصورت انجام اشتباه آزمایش کیت رایگان برایتان ارسال می‌کنیم و نگران این موضوع نباشید.

 1. چقدر طول می‌کشد به دستم برسد؟

در تهران کمتر از دو ساعت و پرداخت در محل . برای سایر شهرها ارسال با پست پیشتاز ( یا تیپاکس ) می‌باشد و معمولا در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ در بازه‌ی زمانی یک تا دو روز و سایر شهر‌ها دو تا چهار روز می‌رسد.

 1. کی تست ایدز بدهم؟

زمان اپتیمم 45 روز و زمان احتیاطی 3 ماه و حداقل زمان درصورتی که خیلی استرس دارید یک ماه پس از رابطه یا اتفاق مشکوک می‌باشد. همه‌ی بازه‌ها‌ی زمانی بیشتر از سه ماه، شش ماه، یک سال ، دو سال و ده سال و… نیز برای انجام تست ایدز مناسب است. افراد باردار در اولین فرصت انجام دهند.

 1. قیمت کیت تست ایدز چقدر است؟

لیست قیمت‌های بروز را می‌توانید از قسمت فروشگاه مشاهده کنید.

 1. نحوه خرید و سفارش کیت ایدز، هپاتیت، کرونا و اعتیاد چگونه است ؟

شما می‌توانید از قسمت فروشگاه اقدام به سفارش و خرید کنید. همچنین می‌توانید در واتساپ، تلگرام، تماس تلفنی ( 09120042387 )و پیامکی نیز برای سفارش پیام دهید.

 1. ارسال محرمانه چگونه است؟

محتویات مرسوله ارسالی مشخص نیست و چیز خاصی مانند آدرس سایت یا کیت ایدز و … روی آن نوشته نمی‌شود. یک پاکت آ پنج حبابدار معمولی و آدرس فرستنده نیز مرکز نوآوری دانشگاه امیر کبیر می‌باشد. برای تهران می‌توانید آدرس منزل را ندهید و پیک ( پیک اسنپ یا الوپیک )به هر نقطه ای که بخواهید می‌آورند. سایر شهر‌ها هم درصورت لزوم می‌توانند آدرس منزل را ندهند و از اداره پست بسته خود را تحویل بگیرند.

 1. تفاوت سه مدل کیت موجود در فروشگاه چیست ؟

ما همواره در تلاشیم بهترین نوع کیت‌های موجود در بازار آزمایشگاهی ایران را در فروشگاه خود ارائه کنیم. هر سه مدل از نظر کنترل کیفی اکی هستند و تفاوت در شرکت سازنده آنها می‌باشد.

 1. پیگیری سفارش خود را چگونه می‌توانم انجام دهم ؟

همواره برای پیگیری سفارشات خود می‌توانید با شماره 09100478866  تماس بگیرید. در تهران قبل از ارسال برای هماهنگی با شما تماس خواهیم گرفت و برای سایر شهر ها نیز پس از ارسال کد رهگیری مرسوله پستی برایتان پیامک می‌کنیم.

برای مشاوره علمی قبل،حین و بعد از آزمایش نیز می‌توانید با شماره 09120042387  تماس بگیرید.