ایدز

کیت خانگی آزمایش ایدز

کیت تشخیص ایدز

کیت خانگی آزمایش ایدز

مشخصات کیت ایدز

این کیت ایدز برای همه افرادی است که می‌خواهند براحتی خود را از نظر ابتلا به ایدز، آزمایش کنند و قصد خرید کیت ایدز و خودارزیابی را دارند.شغل‌هایی مانند پزشکان، دندانپزشکان، جراحان، پرستاران، همکاران ماما و همکاران علوم آزمایشگاهی که در خطر ابتلا هستند. مراکز دندانپزشکی و کاشت مو و اپیلاسیون که میخواهند بصورت سریع از سلامت بیمار خود اطمینان یابند.

ارسال فوری کیت تشخیص ایدز

شما با استفاده از این کیت براحتی، در هر موقعیت زمانی و مکانی و با هر رشته و سطح تحصیلات و سن و سال، در هر موقعیت مکانی و تعطیلات می‌توانید به بررسی وضعیت خود از نظر ابتلا به ایدز و اچ آی وی بپردازید. با توجه به اینکه فرایند درمان ایدز در ایران رایگان می‌باشد فرد پس از آگاهی از وضعیت خود می‌تواند به مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری مراجعه کند و درمان خود را سریعتر شروع کند.

پاسخ به سوالات متداول درباره‌ی کیت تشخیص ایدز

 1. کیت آزمایش چیست ؟

مجموعه ای از وسایل است که با خواندن دستورالعمل آن، می‌توان آزمایش مشخصی را انجام داد.

 1. کیت خودارزیابی ایدز چیست؟

کیت آزمایشی است که همه افراد جامعه، با هر سطح تحصیلات، می‌توانند با آن آزمایش ایدز و اچ آی وی خود را انجام دهند.

 1. دقت این کیت‌ها چقدر است؟

این نوع کیت‌ها مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی می‌باشند و بصورت روتین در مراکز درمانی، مراکز بهداشت و مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری کشور استفاده می‌شود و سازمان بهداشت جهانی این نوع آزمایشات را برای غربالگری جوامع توصیه می‌کند. حداقل دقت کیت تست ایدز طبق تحقیقات 97/5 درصد و حدکثر دقت آن 99/5 درصد می‌باشد.

 1.  خودم می‌توانم آزمایش را انجام دهم؟

بله. براحتی می‌توانید آن را انجام دهید. پس از مشاهده ویدئوی آموزشی نحوه کار با کیت ایدز درصورت انجام اشتباه آزمایش کیت رایگان برایتان ارسال می‌کنیم و نگران این موضوع نباشید.

 1. چقدر طول می‌کشد به دستم برسد؟

در تهران کمتر از دو ساعت و پرداخت در محل . برای سایر شهرها ارسال با پست پیشتاز ( یا تیپاکس ) می‌باشد و معمولا در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ در بازه‌ی زمانی یک تا دو روز و سایر شهر‌ها دو تا چهار روز می‌رسد.

 1. کی تست ایدز بدهم؟

زمان اپتیمم 45 روز و زمان احتیاطی 3 ماه و حداقل زمان درصورتی که خیلی استرس دارید یک ماه پس از رابطه یا اتفاق مشکوک می‌باشد. همه‌ی بازه‌ها‌ی زمانی بیشتر از سه ماه، شش ماه، یک سال ، دو سال و ده سال و… نیز برای انجام تست ایدز مناسب است. افراد باردار در اولین فرصت انجام دهند.

کیت مناسب چه افرادی است؟

 • پرسنل علوم‌ پزشکی، آرایشگران، افراد تاتوکار و کاشت ناخن
 • افراد فعال در حوضه حجامت و زالودرمانی
 • افرادی که فعالیت هرچند کم یا زیاد جنسی دارند.
 • زوج‌ها و پارتنرهایی که بزودی قصد رابطه جنسی با یکدیگر را دارند.
 • مادران و زنانی که قصد و برنامه باردار شدن را دارند.
 • افراد وابسته به مواد مخدر تزریقی و افرادی که قبلا مواد مخدر مصرف می‌کردن و حالا ترک کرده اند.
 • همه‌ی افراد فعال جامعه براحتی می‌توانند از آن استفاده کنند و برای افراد بالای 13 سال تا 65 سال توصیه می‌شود.

مزیت کیت خانگی آزمایش ایدز سایت شما چیست؟

کیت خانگی آزمایش ایدز کیت اچ آی وی دارای وسایل کامل انجام آزمایش می‌باشد. افراد بصورت محرمانه و بدون هیچگونه ترسی از قضاوت افراد می توانند با خرید کیت ایدز، آزمایش ایدز خود را انجام دهند. کاست آزمایش کیت از بهترین برندهای دنیا می‌باشد و از معتبرترین وارد کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی تهیه می‌شود.

مشاوره تخصصی، رایگان و آنلاین سایت ما در خدمت شماست تا درصورت نیاز قبل، حین آزمایش و بعد از آن پاسخ‌گو و کمک شما باشیم.

فروش کیت آزمایش ایدز در داروخانه اگر چه اعلام شده است با این حال هنوز در اغلب داروخانه‌ها و دیجی کالا در دستررس نیست و شما می‌توانید باخرید اینترنتی کیت تست ایدز از قسمت فروشگاه ما براحتی و محرمانه آن را تهیه کنید.

 درصورت اشتباه انجام دادن آزمایش توسط خریدار محترم، پک کیت ایدز مجدد بصورت کاملا رایگان برایتان ارسال می‌شود. افرادی که تست آنها مثبت می‌شود، تحت راهنمایی کامل رایگان ما قرار می‌گیرند. برای سفارش و خرید کیت ایدز می‌توانید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید تا خدمتتان ارسال کنیم.

شرایط انجام آزمایش ایدز با این کیت ایدز چیست؟

برای استفاده از کیت خانگی آزمایش ایدز در مواردی که فرد بصورت رندوم و تصادفی می‌خواهد خودش را چک کند یا زمان زیادی و بیش از 6 ماه از رابطه و اتفاق پرخطر گذشته است، فرد هر زمان بخواهد می‌تواند با این کیت تست بدهد و لزومی ندارد منتظر بماند.

توصیه کلی که برای زمان انجام آزمایش می‌شود حداقل یک ماه، اپتیمم 45 روز زمان احتیاط 3 ماه و برای اطمینان بیشتر 6 ماه پس از آلودگی نیز تست تکرار می‌شود. تست ایدز نیاز به ناشتایی ندارد. چون مبنای تست، اتصال آنتی ژن و آنتی بادی می‌باشد، مصرف سایر داروها در نتیجه آزمایش تاثیری ندارد.

ارسال فوری کیت تشخیص ایدز

اجزای کیت آزمایش خانگی ایدز برند ابون HIV 1&2/O؟

این کیت شامل وسایل لازم برای انجام آزمایش ایدز در خانه می باشد که شامل:

1- کاست آزمایش HIV 1&2/O برند Abon سه لاین مدل IHI-T402

2- پد الکل ( برای ضدعفونی کردن سرانگشت )

3- لانست اتوماتیک 21 G ( نیشتر اتوماتیک برای نمونه گیری خون سر انگشت)

4-محلول آزمایش (بافر آزمایش)

5- قطره چکان (برای برداشتن محلول آزمایش)

6- چسب زخم نمونه گیری

7-لانست معمولی 30 G ( نیشتر معمولی اضافه برای نمونه گیری سر انگشت )

8- دستوالعمل انجام آزمایش کیت همراه با کد QR فیلم آموزشی اختصاصی کیت ایدز

کیت ایدز

کیت خودارزیابی ایدز ( کیت خانگی آزمایش ایدز )

در چه مکان‌هایی می‌توانم از این محصول استفاده کنم؟

در منزل، مسافرت، در کلینیک‌ها دندانپزشکی و درمانگاه‌ها، کمپ‌های ترک اعتیاد، آرایشگاه‌ها، مراکز کاشت ناخن و کاشت مو، مراکز نگهداری بهزیستی، مدارس و … قابل استفاده می‌باشد. این کیت انجام آزمایش ایدز را در همه‌ی شرایط و همه‌ی مکان ها انجام آزمایش ایدز را امکان‌پذیر می‌کند.

چگونه از این کیت استفاده کنم؟

آموزش نحوه‌ی استفاده از کیت خانگی آزمایش ایدز، بصورت دستورالعمل داخل کیت می‌باشد. این کیت بگونه‌ای است که همه‌ی افراد جامعه بتوانند، آزمایش ایدز خود را براحتی انجام دهند. برای دیدن فیلم آموزش کیت ایدز و هپاتیت نیز می‌توانید از صفحه آموزش تست و تشخیص ایدز با کیت آزمایش ایدز استفاده نمایید.

کیت خانگی آزمایش ایدز دارای وسایل کامل انجام آزمایش می‌باشد. کاست آزمایش کیت از بهترین برندهای دنیا می‌باشد و از معتبرترین وارد کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی تهیه می‌شود. مشاوره تخصص، رایگان و آنلاین سایت ما در خدمت شماست تا درصورت نیاز قبل، حین آزمایش و بعد از آن پاسخ‌گو و کمک شما باشیم.

درصورت اشتباه انجام دادن آزمایش کیت تشخیص ایدز توسط خریدار محترم، پک کیت ایدز مجدد بصورت کاملا رایگان برایتان ارسال می‌شود. افرادی که تست آنها مثبت می‌شود، تحت راهنمایی کاملا رایگان ما قرار می‌گیرند .

عکس کیت تشخیص ایدز افراد مبتلا به ایدز

کیت ایدز داروخانه

طی خبری در خبرگزاری تابناک دکتر رئیسی، معاون وزیر بهداشت با توجه به توصیه WHO خبر از ارائه کیت های خودارزیابی ایدز در داروخانه ها دادند تا با این روش بیماری یابی ایدز در کشور با دقت بیشتری انجام شود. با این حال امکان خرید کیت ایدز در داروخانه به دلیل شرط مرکز تحقیقات ایدز مبنی بر لزوم حضور مشاور ایدز در داروخانه تاکنون اجرایی نشده است. اگرچه ایران جزو کشورهایی است که سیستم خودارزیابی ایدز در سازمان بهداشت جهانی را پذیرفته است با این حال هنوز آیین نامه اجرایی خاصی درباره ی آن بصورت کشوری اجرا نشده است.

مراحل خرید کیت تشخیص ایدز

شما می‌توانید از قسمت فروشگاه ما اقدام به خرید کیت ایدز ، هپاتیت و … داشته باشید. ما در این زمینه حرفه ای ترین هستیم. در تهران تحویل اورژانسی کمتر از دو ساعت و پرداخت در محل و همچنین تحویل حضوری داریم.  ارسال به سراسر کشور نیز با پست پیشتاز و ویژه و ارسال با تیپاکس را داریم. مشاوره قبل، حین و بعد از آزمایش شما نیز توسط کارشناس علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی انجام می‌شود.

این مطلب برایتان مفید بود؟
[کل: 27 میانگین: 4.6]

135 نظر در “کیت خانگی آزمایش ایدز

 1. ر گفت:

  سلام من ۹ ماه از رابطه میگذره و وزنم کم میشه تنگی نفس دارم درد عضلات دارم بعضی موقع ها علام سرماخوردگی هم دارم و توی شب عرق هم‌میکنم
  لازم آزمایش بدم ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بله

   1. جواد گفت:

    سلام
    من رابطه مقعدی بدون کاندوم داشتم
    از مبتلا بودن شریک جنسی ام خبر ندارم
    ۲۴ روز بعد و ۳ ماه بعد از اون تست سریع و ۴ ماه بعد رابطه تست hiv a+b دادم همه منفی بودن
    همسرم ۷ ماه بعد از تاریخ رابطه من تست المیزان داد و منفی بود
    نیاز به تکرار تست هست یا نه؟

 2. لیلا گفت:

  سلام.من تمام علائم ایدزرودارم.کیت روبهداشت ازم گرفت ومنفی شد.الان من چکارکنم؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   از جنبه اچ آی وی منفی هستید و به زندگیت برس.
   اون علائم احتمالا مربوط به بیماری دیگه ای باشه. در انجام آزمایش ایدز با کیت نکته مهم این هست که حداقل 45 روز از اون اتفاق مشکوک، باید گذشته باشه تا غلظت انتی بادی علیه ویروس اچ آی وی در بدن زیاد شده باشه. اگر بعد دوره پنجره آزمایش ایدز در مرکز مشاوره بیماری های رفتاری دادید و منفی شده، منفی هستید.

 3. ف گفت:

  سلام من فقط حالت تهوع و دل درد دارم و پوستم بعضی مواقع یکجاهایش قرمز میشد و خسته هستم لازمه تست بدم؟
  کیت ها مطمعن هستن؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بر مبنای علائم بالینی نمیشه تشخیص داد. اگر احتمال انتقال رو خودتون می‌دید آزمایش رو با کیت ایدز می‌تونید بدید.
   مستندات صحت و دقت و کیت افراد مبتلا رو می‌تونید اینجا مطالعه کنید.

   1. ف گفت:

    سلام من تست کیت دادم یک خطی رویc ظاهر شد و t خطی ظاهر نشد و از جاییکه خون را میریزم تا t انگار اب خون ریخته اما خطی ایجاد نشده یعنی منفیع؟
    و دیگه نیازی نیست تست بدم؟

   2. سار گفت:

    سلام من تست کیت دادم یک خطی رویc ظاهر شد و t خطی ظاهر نشد ولی از جاییکه خون را میریزم تا t انگار اب خون روی کیت پخش شده اما خطی ایجاد نشده روی t یعنی منفیع؟
    و دیگه نیازی نیست تست بدم؟
    لطفا جوابمو بدین اقای دکتر

    1. محسن جعفری گفت:

     درود و احترام
     اگر بعد حداقل 45 روز و زمان مناسب‌تر 3 ماه گذشته و منفی شدید، منفی و به زندگیت برس.
     همچنین برای خرید کیت خودارزیابی ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 4. م گفت:

  سلام
  خسته نباشین
  من رابطه نا ایمن داشتم
  و بعد از مدتی ز گ ی ل تناسلی گرفتم اقدام کردم به درمان
  اولین بار که از دارو استفاده کردم (مایعی بود که به روی زگیل زده می‌شود مایه تیره رنگ بود) بعد یک ماه دوباره روی دیواره ا ل ت مجددا زگیل تناسلی به وجود اومد
  رفتم پیش یک دکتر دیگه گفت باید آزمایش hpv و ازمایشhivبدی
  امکان دارهhiv گرفته باشم

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   این دو ویروس از نظر بیماری زایی حداقل در چند سال اول ابتلا تداخلی باهم ندارند.
   جنبه مشترک این دو رابطه جنسی هست. در منابع پزشکی معمولا وقتی فردی به یکی از بیماری‌های مقاربتی مبتلا میشه برای احتیاط برای سایر بیماری‌های این گروه هم براشون آزمایش درخواست میشه. فردی که اچ پی وی داره لزوما مبتلا به اچ آی وی نیست و نگران نباشید.
   برای تهیه کیت تشخیص ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 5. سینا گفت:

  سلام من ۳ماه از رابطه ام میگذره و پریروز ازمایش hivدادم منفی بود و هیچ گونه نشانه های hiv رو هم ندارم ایا این خبر خوشایند است

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بر مبنای علائم نمیشه تشخیص داد. بر مبنای آزمایش ایدزتون منفی هستید و به زندگیت برس
   اگر بازم وسواس فکری دارید و فکر ابتلا اذیتتون می کنه می تونید برای تهیه کیت ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 6. پوریا گفت:

  سلام، من هیچ علایمی نداشتم وتست دادم و تستم منفی شد.خیالم راحت باشه؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   چه مدت گذشته از اون اتفاق یا رابطه یا تاتو یا هرچیزی که بوده؟

   1. پوریا گفت:

    از اخریش ۶ ماه

    1. محسن جعفری گفت:

     یعنی بعد شش ماه از رابطه با کیت آزمایش ایدز دادید؟

     1. پوریا گفت:

      بله بعد ۶ ماه از رابطه

 7. پوریا گفت:

  بله بعد ۶ ماه از رابطه

 8. حسین گفت:

  هپاتیت رو هم نشون میده؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   کیت هپاتیت بی و کیت هپاتیت سی بصورت جدا هستند. در قسمت فروشگاه بسته پیشنهادی خودمراقبتی حاوی یک کیت ایدز، یک کیت هپاتیت بی و یک کیت هپاتیت سی هست و میتونید اون رو سفارش بدید. در تهران کمتر از دو ساعت دستتون میرسه و پرداخت در محل . برای سایر شهرها هم با پست پیشتاز یا تیپاکس خدمتتون ارسال می کنیم.
   برای خرید کیت تشخیص ایدز نیز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

   1. Saghi گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    من پرستار هستم.خون فرد مبتلا به hiv روی دستم ریخته شد
    روی دستم زخم خیلی کوچیک و خشک شده داشتم که باز نبود
    آیا به این طریق احتمال انتقال هست؟

    1. محسن جعفری گفت:

     درود و احترام همکار گرامی
     اگه زخم ترمیم شده باشه و وقتی که دستمون رو با الکل ضدعفونی میکنیم سوزشی ایجاد نشه یعنی هیچ وردوی میکروسکوپی و مویرگی برای انتقال اچ آی وی وجود نداره . با توجه به مواردی که فرمودید نگران نباشید و احتمال انتقال وجود نداره. ولی اگر حس می‌کنید ممکن زخم باز بوده باشه حتما با مسئول کنترل عفونت بیمارستان درمورد این موضوع صحبت کنید و بعد از گذشت حداقل یک ماه با الایزا یا حداقل 45 روز با کیت ایدز آزمایش ایدز خودتون رو انجام بدید. درمجموع نگران نباشید
     همچنین برای تهیه و خرید کیت تشخیص ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

   2. علی گفت:

    سلام بعد از ۲ ماه تست بدیم و منفی بشه؟ قابل قبول هستش یا نیازه حتما ۳ ماه بگذره؟

    1. محسن جعفری گفت:

     زمان اپتیمم بعد از 45 روز هست

     1. فاطمه گفت:

      سلام من پنج ماه پیش یه رابطه بدون دخول دو پنج دقیقه ای داشتم
      بعد از اون زمانی ک یه مریضی مثل کرونا همه جا شیوه پیدا کرده بود رو گرفتم بعد از خوب شدن یه غده زیر بغلم زد بعد از دو روز خوب شد و هیچ علائم دیگ تا ب الان ندارم غده هم دیگه برنگشت
      بنظرتون ممکنه ایدز باشه

     2. محسن جعفری گفت:

      درود و احترام
      بجای تحمل این افکار در اولین فرصت آزمایش ایدز بدید

   3. ساره گفت:

    سلام من ۹ ماه از در معرض بودنم میگذره و آزمایش hivab دادم اما فردا شب مشخص میشه، چون طاقت نیاوردم امروز به مرکز بیماری های رفتاری مراجعه کردم و جواب منفی به من گفتند، این منفی درست است دیگر؟ نگران جواب آزمایش نباشم ؟

    1. محسن جعفری گفت:

     درود و احترام
     منفی و به زندگیت برس .
     برای بعد میتونید برای خرید کیت تشخیص ایدز ( همون کیت مرکز مشاوره بیماری های رفتاری ) از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

  2. س گفت:

   سلام وقت بخیر من واکسن انفولازای هلندی تزریق کردم الان میخام اقدام کنم برلی بارداری اما میخام از کیت های hiv و هپاتیت استفاده کنم ایا امکان جواب مثبت کاذب وجود داره چون تازه واکسن زدم

   1. محسن جعفری گفت:

    درود و احترام
    تداخلی نداره.
    در بدن ما سلول‌هایی به نام پلاسموسیت هست که برای همه واکسن‌هایی که زدیم و علیه همه باکتری ها و ویروس‌ها و… که بعنوان عامل بیگانه وارد بدنمون شدن آنتی بادی تولید میکنه. هر آنتی بادی مانند یک کلید هست که فقط به قفل خودش (آنتی بادی خودش) متصل میشه. در کیت ایدز و کیت هپاتیت ما دنبال انتی بادی هر کدوم از ویروس ها هستیم فقط. یعنی در کیت ایدز ما دنبال آنتی بادی اچ آی وی و در کیت هپاتیت دنبال همون نوع هپاتیت مد نظر خودمون و نه انتی بادی کرونا یا آنتی بادی آنفولانزا یا آبله مرغان
    برای خرید کیت تشخیص ایدز می‌تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید. در تهران کمتر از دو ساعت دستتون میرسه و پرداخت در محل. برای سایر شهرها هم ارسال با پست پیشتاز و یا تیپاکس

 9. Saghi گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من پرستار هستم.خون فرد مبتلا به hiv روی دستم ریخته شد
  روی دستم زخم خیلی کوچیک و خشک شده داشتم که باز نبود
  آیا به این طریق احتمال انتقال هست؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام همکار گرامی
   اگه زخم ترمیم شده باشه و وقتی که دستمون رو با الکل ضدعفونی میکنیم سوزشی ایجاد نشه یعنی هیچ وردوی میکروسکوپی و مویرگی برای انتقال اچ آی وی وجود نداره . با توجه به مواردی که فرمودید نگران نباشید و احتمال انتقال وجود نداره. ولی اگر حس می‌کنید ممکن زخم باز بوده باشه حتما با مسئول کنترل عفونت بیمارستان درمورد این موضوع صحبت کنید و بعد از گذشت حداقل یک ماه با الایزا یا حداقل 45 روز با کیت ایدز آزمایش ایدز خودتون رو انجام بدید. درمجموع نگران نباشید.
   برای خرید کیت تشخیص ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 10. علی گفت:

  سلام خسته نباشید من دو هفته پیش رابطه جنسی دهانی داشتم خیلی نگران ایدز هستم ولی علائمی ام ندارم آزمایش بدم؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   احتمال انتقال با رابطه دهانی خیلی خیلی خیلی کم هست ولی صفر نیست. اگر طرفتون آدم نرمالی بوده جای نگرانی نداره ولی اگر کارگر جنسی بودن بعد از گذشت حداقل 45 روز با کیت خودرازیابی ایدز یا در مرکز مشاوره بیماری های رفتاری یا در آزمایشگاه، آزمایش ایدز بدید.
   برای تهیه کیت ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

   1. سامیار گفت:

    سلام بعد ۴۰ روز نمیتونیم تست بدیم ؟
    بعد ۴۵ روز تست بدیم منفی باشه دگ جای نگرانی نیست عزیز؟؟

 11. محسن گفت:

  سلام من سه ماه پیش رابطه داشتم
  یک ماه بعدش تست الیزا دادم منفی بود
  هفته ۱۱ ام هم تست رپید دادم اونم منفی بود
  الان نتایج در چه حد دقیقا؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   با توجه به زمانی که گذشته و تکرار این دو آزمایش و منفی بودن هر دو ، منفی و به زندگیت برس.
   اگر فکر و وسواسش بازم اذیتتون می کنه میتونید برای تهیه کیت ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 12. مسعود گفت:

  سلام من رابطه جنسی پر خطر داشتم .الان یک هفته میگذره علاعم سردرد خفیف سوزش در هنگام ادرار ولی نه سوزش زیاد .و امروز که روز هفتم هست سرفه هم میزنم .آیا اینها علاعم ایدز hiv هستن ممنون میشم جواب بدید؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بر مبنای علائم بالینی نمیشه تشخیص ابتلا یا عدم ابتلا رو داد. مقاله ای کامل درمورد علائم ایدز نوشتیم که میتونید اینجا مطالعه کنید.
   برای خرید کیت ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 13. مهیار گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من می‌خوام این محصول رو دریافت کنم آیا تأثیر دارد برای تشخیص ایدز ؟
  من ۱ ماه پیش رابطه داشتم باید آزمایش بدم ؟
  چون از ایدز سر در نیاوردم چه جوریه الان از سایت خوندم متوجه شدم

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام بزارید 15 روز دیگه رد بشه بعد سفارش بدید.
   یک بسته کیت و وسایل هست مثل دستگاه قند خون و بی بی چک که میتونید خودتون آزمایش ایدزتون رو انجام بدید.
   برای خرید کیت خانگی آزمایش ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

  2. محسن گفت:

   سلام وقت میزان دقت تست hiv pcr بعد از ۷۰ روز چقدر است؟
   بعد ۲ ماه رابطه مشکوک فست تست دادم منفی شد و بعد ۷۰ روز pcr که منفی شد، نسل۴ بهتره یا pcr?نیازه بازم فست کیک تهیه کنم؟

   1. محسن جعفری گفت:

    درود و احترام
    با توجه به منفی شدن کیت تشخیص ایدز شما و همچنین منفی شدن HIV PCR و زمانی که برای این دو گذشته شما قطعی منفی و به زندگیت برس. نیاز به تهیه مجدد کیت ایدز نیست.

 14. موسوی گفت:

  مرسی از توضیحاتتون. خیلی مفید بود

 15. ahmad. m گفت:

  وقت بخیر. آیا جواب این کیت ایدز دقیق هست؟ دیگه نیازی به آزمایش دیگه ای نیست؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   نکته مهم در استفاده از کیت‌های خودارزیابی ایدز، این هست که حتما باید حدقل 45 روز از زمان احتمالی ابتلا گذشته باشه. اگر این رعایت بشه، بله جوابش کاملا قابل استناد هست. این کیت‌ها در مراکز مشاوره بیماری های رفتاری و مراکز بهداشت و آزمایشگاه‌ها (در مواقعی که جواب مریض باید سریع آماده بشه) استفاده میشه. مستندات بیشتر و کیت های مثبت بیماران رو میتونید اینجا ببنید.
   برای خرید کیت تشخیص ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 16. ahmad. m گفت:

  کدام برند کیت ایدز جوابش دقیق تر هست؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   همشون از نظر کنترل کیفی اکی هستند. توصیه من ACON یا NTBIO هستش.
   برای خرید کیت ایدز می تونید از قسمت فروشگاه ما اقدام کنید.

 17. علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر من به مدت ۴ الی ۵ سال پیش یک رابطه داشتم که چند هفته بیش از کیت های شما استفاده کردم و منفی بود الان نیاز هست دوباره امتحان کنم یا وقتی منفی بوده دیگه منفی هست؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   نیاز به هیچی نیست . منفی هستید و به زندگیت برس

   1. مهدی گفت:

    سلام اقای جعفری ببخشید من رابطه داشتم خودشم بدون کاندوم با فرد غریبه ادم مورد اعتمادی به نظر میومد و تن صافیم داشت یه هفته پیش الان بدجوری سرما خوردم چیکار کنم
    و بعد این ادرار کردن بعد ارضا شدن مریضی رو شستشو میده یا نه؟؟

    1. محسن جعفری گفت:

     درود و احترام
     بدن صاف دلیلی بر عدم ابتلا فرد به ایدز نیست. با هر فرد غریبه حتما باید از کاندوم استفاده کرد.
     شستشو و ادرار بعد از رابطه بدون کاندوم از ابتلا به HIV جلوگیری نمیکنه

 18. لاله گفت:

  سلام من سه ال قبل رابطه ای داشتم که شک دارم بهش اون موقع کرونا بود من یه ماه بعد کرونا گفتم که آزمایشها ندادم مطمئن بشم الان بعد سه سال این فکر داره منو می‌کشه نکنه اون علائم ایدز بوده نه کرونا هیچ علائمی هم فکر نمیکنم داشته باشم بعد اون مدت از ازمایش هم میترسم به نظر شما لازم آزمایش

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   دوست عزیز بجای تحمل این حجم از نگرانی و استرس بله آزمایش ایدزتون رو میتونید با کیت ایدز بدید یا به مرکز مشاوره بیماری های رفتاری مراجعه کنید.
   بر مبنای علائم نمیشه این ویروس رو تشخیص داد. ممکن فرد سالها ظاهرا سالم باشه و مبتلا باشه و کسی مدام سرماخوردگی و کاهش وزن داشته باشه و مبتلا نباشه

 19. علی گفت:

  سلام بعد از ۲ ماه تست بدیم و منفی بشه؟ قابل قبول هستش یا نیازه حتما ۳ ماه بگذره؟

  1. محسن جعفری گفت:

   یک ماه 91 درصد 45 روز 95 درصد و 90 روز 99-100 درصد کیت تشخیص ایدز دقت داره
   مبنای تشخیص کیت ایدز آنتی بادی هست. آنتی بادی در بدن فرد مبتلا از روز 21 شروع به تولید میشه هرچی زمان بیشتر بگذره در صورت ابتلا غلظتش در بدن فرد افزایش پیدا میکنه و درنتیجه تشخیصش برای ما راحتتر میشه.
   طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های عفونی آمریکا:
   اپتیمم زمان انجام آزمایش ایدز رو با کیت تشخیص ایدز حداقل 45 روز و زمان احتیاطی رو سه ماه گزارش میکنه . اگر فردی مبتلا باشه در اغلب موارد در همون یک ماه اول مشخص میشه”

 20. مهسا گفت:

  سلام . بسته بندی پستی کیت ایدز ب صورت محرمانه ست ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بله محتویات مرسوله مشخص نیست و چیز خاصی هم روش نوشته نیست. یک پاکت ب 5 حبابدار معمولی و فرستند هم مرکز نوآوری دانشگاه میخوره

   1. Mohmad گفت:

    سلام ببخشید این محصول خودش بهداشتی به دستمون میرسه اخه وسواس این بیماری کل افکارم و بهم زده میخواستن ببینم خودش بهداشتی و پلمبه

    1. محسن جعفری گفت:

     بله خیالتون راحت باشه . لانست استریل یکبار مصرف پلمپ

 21. علی گفت:

  سلام من حدود سه هفته پیش رابطه داشتم و از کاندوم هم استفاده کردم ولی نمبدونم چرا استرس دارم هیچ علایمی هم ندارم چیکار کنم ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بعد از گذشت حداقل 45 روز از اون رابطه با کیت تشخیص ایدز آزمایش بدید. برای خرید کیت ایدز میتونید از قسمت فروشگاه اقدام کنید.
   باتوجه به اینکه اینکه از کاندوم استفاده کردید کلیت نگران نباشید. بودن یا نبودن علائم نمیتونه مبنای تشخیص ابتلای افراد به این ویروس باشه

 22. اقا رضا گفت:

  سلام وقت بخیر اقا هستی یک رابطه دهانی با فردی داشتم خیلی کوتاه که بیشتر بزاقشون بهم خورد . بعد ۶۰ روز رپید تست دادم منفی شد ، بعد ۶۳ روز آزمایش به روش elfa و بعد ۶۶ روز به روش انتی ژن انتی بادی CLIA که منفی شد؟ نیاز هست بازم پیگیری کنم؟ میزان لود ویروس اگر کم باشه پنجره طولانی تر میشه؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   با توجه به شرایط کلی شما که فرمودید منفی هستید و به زندگیت برس.
   درمورد سوال دومتون، نه فرقی نداره. ویروس پس از ورود به بدن بسرعت تکثیر میشه و همین ویروس های تازه برای ایجاد سلول های پلاسموسیت تولید کننده آنتی بادی مخصوص اچ آی وی کافی هستند.

 23. محسن گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  آیا مصرف برخی داروهای ضد آلرژی مانند آنتی هیستامین روی جواب تست کیت خانگی اچ آی وی تاثیر میگذارد؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   نه تداخلی نداره

 24. سعیدمحبی گفت:

  سلام من 2ماه هست که رابطه داشتم ولی تا حالا هیچ علایمی نداشتم فقط این اواخر 1روز اسهال داشتم آیا نیاز هست تست بدم

  1. محسن جعفری گفت:

   بجای تحمل استرس بله بدید و این درگیری فکری رو تموم کنید.
   بودن یا نبودن علائم دلیلی بر ابتلا یا عدم ابتلا به hiv نیست

 25. صغری نیکجو گفت:

  سلام من 2ماه هست که رابطه داشتم ولی تا حالا هیچ علایمی نداشتم فقط این اواخر 1روز اسهال داشتم آیا نیاز هست تست بدم

  1. محسن جعفری گفت:

   داشتن یا نداشن علائم دلیلی بر ابتلا یا عدم ابتلای افراد به اچ آی وی نیست

 26. علی گفت:

  سلام من بعد حدودا ۳۳ روز پیش رابطه با کاندوم داشتم و دو بار مراکز بهداشت با کیت ازمایش دادم منفی بود و یک بار هم ازمایشگاه خصوصی ازمایش دادم منفی بود ولی نمیدونم چرا استرس دارم طرف مقابل هم دوس دخترم بود چیکار کنم ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بعد از 45 روزگی تکرار کنید

 27. حامد گفت:

  سلام لطفا جواب منو بدین نگرانم
  من دقیقا ۲۰ روز قبل با یک خانوم نیمه آشنا رابطه داشتم
  رفتم مرکز از این کیت ها زدن گفتن منفی هستی بعد ۳ ماه بیا دوباره ولی من وسواس فکری گرفتم شدید

  خواستم بگم اگه اون خانوم رو هم ببرم مرکز و از کیت استفاده بکنن و ایشونم منفی باشه خیالم از ایدز راحت میتونه باشه؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   بله میتونید اینکار رو هم انجام بدید

 28. Mamad گفت:

  سلام
  دیروز آزمایش خون دادم پرستاری که آزمایش میگرفت دستکش نداشت و برای هیچ کسی دستکش نزد
  ولی خب سرنگ ها دیگه نو استغاده شدن و یه اسپری الکل هم قبل از تزریق زد میخواستم بدونم امکان ابتلا به hiv وجود داره؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   الکل ویروس اچ آی وی رو از بین میبره و جای نگرانی نداره.

 29. نفیسه گفت:

  سلام من ازمایش hiv ab/agp24 دادم
  رو نمودار عدد 0.221زده یعنی چی

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   یعنی منفی

 30. نیما گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من تقریبا اخر شهریور ماه با یه خانومی رابطه سطحی بدون دخول و تقربا میشه گقت هیچی… … داشتم یه لحظه زبونش به داخل دهنم خورد ولی داخل دهنم زخم بازی نداشتم که خونریزی داشته باشه میخواستم بدونم امکان انتقال هپاتیت و ایدز وجود داره؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   با توجه به این مواردی که فرمودید احتمالش بسیار بسیار کم و نزدیک صفر هست

 31. عماد گفت:

  سلام من انتقال خون انجام دادم بعد برای مراجعه بعدی رفتم گفتن نمیتونید خون بدید و تستتون یبار مثبت شده و در تست مجدد منفی شده و از چرخه انتقال خون خارج شدید
  ٣ ماه بعدش مجدد در ازمایشگاه الایزا و p24 دادم منفی شد
  میشه بفرمایید علت مثبت اولیه چی بوده
  و الان بنظرتون منفی هستم؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   احتمالا کراس ریکش بوده که ممکن در هر آزمایشگاهی رخ بده

   1. عماد گفت:

    میشه واضح تر توضیح بدید

 32. مبین گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من بعد‌ از ۸۰ روز رفتار پر خطر ریپد یا فست تست دادم منفی بود بعد ۸۹ روز ازمایش به روش ecl دادم منفی بود ولی علائم داشتم ازمایش دیگه ای هم نیاز هست؟ خیلی ممنون

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   منفی به زندگیت برس

 33. عماد گفت:

  سلام من ۲۰ روز پیش برای تزریق پنی سیلین به درمانگاه مراجعه کردم ، و متصدی تزریق‌مردی ۶۰ و خورده ای ساله قبل از تست پنی سیلین زیر پوستم سوزن با دستش برخورد داشت ندیدم که آیا خون اومد یا نه ولی چند ثانیه دستشو مالید بعد با همون سوزن مایع رو کشید داخل سرنگ و سوزن رو عوض کرده و تست رو روی دستم انجام داد . نگرانم . میخوام ببینم این اتفاق قابلیت انتقال ویروس رو داره ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   از نظر تئوری بله احتمال انتقال وجود داره

   1. حسن گفت:

    سلام شما کیت sd دارید؟؟؟

    1. محسن جعفری گفت:

     در حال حاضر و در این تاریخ خیر موجودی تمام شده

   2. ی گفت:

    درود و عرض ادب
    با خرید این کیت اسممون که جایی ثبت نمیشه و یا بعد ها مشکلی پیش نمیاد؟

    1. محسن جعفری گفت:

     نه. هیچین خیالتون را باشه. ما محرمانه ترین آزمایش ایدز ایران رو در اختیارتون میزاریم

 34. حسن گفت:

  پس از یکسال از رابطه پر خطر کدوم نوع تست پیشنهاد میشه؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   همه برندهای موجود در فروشگاه از نظر کنترل کیفی اکی هستند ولی بخوام بین این بگم برای خودم از ACON یا Ntbio استفاده میکنم در حال حاضر

   1. سامیار گفت:

    سوال دیگر اینکه ایا کیفیت تست ۸۵ تومنی با ۱۸۰ تومنی فرق داره در درصد درستی جواب ؟

    1. محسن جعفری گفت:

     درود و احترام
     شرکتها میگن تفاوتی ندارند از نظر کنترل کیفی ولی به نظر خودم بیتفاوت نیستند

 35. پارسا گفت:

  با سلام بنده اخرین رابطه حدود یکسال پیش بود یکی دو ماه بود علائمی تو بدنم پدیدار شده بود که شبیه علائم ایدز بود رفتم مراکز بیماری مقاربتی فکر میکردم ازمایش خون میگیرن بعد چند روز حوابشو میدن اما از این کیت ها استفاده کردن بعدم گفتن منفیه جواب . میخاستم بدونم میشه اعتماد کرد به جواب این کیت ها

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   چیزی که متوجه شدم شما بعد از 10 ماه با کیت آزمایش ایدز دادید و منفی شده. طبق این صد در صد منفی هستید و به زندگیت برس

 36. محمد گفت:

  عزیز جان
  بعد چند روز تست بدیم مطمعنا منفی میشه ؟
  ۴۵ روز کافیه ؟

  1. محسن جعفری گفت:

   درود و احترام
   طبق توصیه سازمان کنترل و پیشگیری از بیماری های عفونی آمریکا (CDC) اپتیمم زمان 45 روز است.

 37. خسته نباشید
  دکتر من ۴۲ روز بعد از احتمال انتقال ویروس ازمایش انتی بادی اچ ای وی دادم که منفی بود.چقدر احتمال داره این نتیجه معتبر باشه؟۱۵سالمه

 38. محمد گفت:

  سلام و وقت بخیر، میگم آیا از خود کیت آزمایش hiv هم چیزی ممکنه بگیریم؟ آخه من نوک انگشتمو که خون ازش میومد توی چاهک (قسمتs) زدم، آیا این نوار چیزی داره که منتقل کنه؟ خیلی استرس دارم

 39. علی گفت:

  سلام
  من بعد از ۴ماه به یکی از مراکز مشاوره بیماریهای رفتاری رفتم تست دادم منفی بود اما شخصی که تست گرفت همزمان از دونفر تست گرفت من نفر دوم بودم احساس کردم لنستو عوض نکرد بهش گفتم ولی قبول نکرد گفت عوض کرده بعد یه هفته گلو درد وتب گرفتم آیا احتمال مبتلا شدن هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *