کیت خانگی آزمایش هپاتیت B و هپاتیت C

هپاتیت B

هپاتیت B یکی از مهمترین ویروس‌هایی می‌باشد که باعث التهام و آسیب کبد می‌شود.
افراد آلوده با این ویروس اغلب علامت خاصی ندارند و در مواردی زردی پوست و چشم در این افراد دیده می‌شود.
در حال حاضر 35 میلیون نفر از مردم ایران واکسن هپاتیت بی را زده اند و نسبت به این بیماری مقاوم شده اند.
با این حال طبق مطالعه‌ای که به بررسی میزان اثربخشی واکسن هپاتیتB در پرسنل بیمارستان شهید مدنی تبریز انجام شد در 24 درصد این افراد ایمنی زایی ایجاد نشده بود! و در 3/25 درصد نیز ایمنی زایی نسبی و نه کامل ایجاد شده بود.
یک میلیون و چهارصد هزار نفر در ایران مبتلا به هپاتیت بی می‌باشند که حدود نهصد و هشتاد هزار نفر از ابتلای خود اطلاعی ندارند! هپاتیت‌بی از طریق رابطه جنسی، مادر به جنین، سرنگ مشترک و... منتقل می‌شود.
این ویروس سال‌ها می‌تواند بصورت مزمن در بدن افراد بدون هیچگونه علامتی، وجود داشته باشد و در صورت فعال شدن ویروس باعث آسیب به کبد و از کار افتادن آن و گاها مرگ شود.

هپاتیت C

هپاتیت C از ویروس‌های مهم تهدید کننده کبد می‌باشد. عمده راه انتقال این ویروس استفاده از سرنگ مشترک می‌باشد با این حال از طریق رابطه جنسی نیز منتقل می‌شود.
افرادی که تعدد پارتنر جنسی دارند احتمال ابتلا در آنها بیشتر است. در دنیا هشتاد میلیون نفر و طبق تخمین‌ها در ایران نیز حدود دویست تا دویست و پنجا هزار نفر آلوده به این ویروس را داریم که 90 درصد آنها از آلودگی خود خبر ندارند!
کیت خانگی آزمایش هپاتیت سی امکان تشخیص سریع و راحت و در دسترسی را برای همه‌ افراد فراهم می‌کند.
درمان و داروهای هپاتیتC در ایران کاملا در دسترس می‌باشد و در ایران نیز تولید می‌شود. در 80 تا 90 درصد موارد نیز به درمان کاملا جواب می‌دهد.
این ویروس واکسن ندارد. علائم هپاتیت سی در افراد مختلف می‌‌تواند متفاوت باشد و از نداشتن هیچگونه علائم تا زردی خفیف یا شدید و موارد آسیب به کبد و از کار افتادگی آن متفاوت می‌باشد و گاها به مرگ افراد نیز منتج می‌شود.

کیت آزمایش هپاتیت B و هپاتیت C برای چه کسانی کاربرد دارد؟


شرایط انجام آزمایش هپاتیت با این کیت ها چیست؟

برای استفاده از کیت خانگی آزمایش هپاتیت‌ C و همچنین هپاتیت B در مواردی که فرد بصورت رندوم و تصادفی می‌خواهد خودش را چک کند یا زمان زیادی و بیش از 6 ماه از رابطه و اتفاق پرخطر گذشته است، فرد هر زمان بخواهد می‌تواند با این کیت تست بدهد و لزومی ندارد منتظر بماند.
پس از اتفاق مشکوک (مثلا استفاده از سرنگ مشترک و یا رابطه جنسی متعدد و...) باید 45 روز بگذرد و پس از سه ماهگی نیز توصیه می‌شود تست تکرار شود و بهتر است شش ماهگی نیز تست تکرار شود. تست نیاز به ناشتایی ندارد . چون مبنای تست، اتصال آنتی ژن و آنتی بادی می‌باشد، مصرف سایر داروها در نتیجه آزمایش تاثیری ندارد.
نیازی نیست شش ماهگی تست تکرار شود. کیت هپاتیت نیاز به ناشتایی ندارد. چون مبنای تست، اتصال آنتی ژن و آنتی بادی می‌باشد، مصرف سایر داروها در نتیجه آزمایش تاثیری ندارد.

مزیت کیت خانگی تشخیص و تست هپاتیت B و یا هپاتیت C سایت شما چیست؟

کیت خانگی آزمایش کیت اچ آی وی دارای وسایل کامل انجام آزمایش می‌باشد.
کاست آزمایش کیت از بهترین برندهای دنیا می‌باشد و از معتبرترین وارد کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی تهیه می‌شود.
مشاوره تخصص، رایگان و آنلاین سایت ما در خدمت شماست تا درصورت نیاز قبل، حین آزمایش و بعد از آن پاسخ‌گو و کمک شما باشیم.
امکان عودت محصول و پس گرفتن هزینه کیت، براحتی وجود دارد. درصورت اشتباه انجام دادن آزمایش توسط خریدار محترم، پک کیت ایدز مجدد بصورت کاملا رایگان برایتان ارسال می‌شود. افرادی که تست آنها مثبت می‌شود، تحت راهنمایی کامل رایگان ما قرار می‌گیرند.

محتویات کیت های تست و تشخیص هپاتیت B و C

چگونه از این کیت استفاده کنم؟

آموزش نحوه‌ی استفاده از کیت خانگی آزمایش هپاتیت B و هپاتیت C ، بصورت دستورالعمل داخل کیت می‌باشد. این کیت بگونه‌ای است که همه‌ی افراد جامعه بتوانند، آزمایش خود را براحتی انجام دهند.

برای دیدن فیلم آموزش کیت نیز می‌توانید اینجا کلیک کنید.
برای سفارش کیت خانگی آزمایش هپاتیت B و هپاتیت C لطفا به فروشگاه سایت مراجعه نمایید فروشگاه


مقاله های مرتبط