ایدز

خرید رپید تست کرونا


خرید رپید تست کرونا

✔️ رپید تست چیست ؟

مجموعه‌ای از وسایلی تشخیصی سریع و ساده برای انجام آزمایشات مختلف می‌باشند. رپید تست برای غربالگری اولیه و سریع و موارد اورژانسی پزشکی در کشورها و مراکزی با منابع محدود (مالی، تجهیزاتی و زمانی ) مناسب می‌باشد. مواردی چون آنزیم تروپونین قلبی، ایدز، مالاریا، هپاتیت‌ب  ،  هپاتیت سی، سرطان مثانه، سرطان رکتوم و… که در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی استفاده می‌شود.

برای خرید رپید تست کرونا از قسمت  فروشگاه وب‌سایت اقدام کنید و یا اکنون با شماره 09120042387 تماس بگیرید.

✔️ کیت رپید تست کرونا چیست؟

وسیله‌ی تشخیصی سریع و ساده برای انجام آزمایش کرونا می‌باشد. رپید تست کرونا در برنامه‌های غربالگری جوامع کشورهای مختلف برای بررسی افراد به کووید 19 ، آزمایشگاه‌هایی با تعداد کم نمونه و تجهیزات محدود و هم چنین در کیت‌های خود ارزیابی کرونا استفاده می‌شود.

✔️ کیت آزمایش چیست؟

مجموعه ای از مواد و وسایل که میتوان با استفاده از دستورالعمل آن یک آزمایش پزشکی را انجام داد.

✔️ کیت خانگی رپید تست کرونا ( کیت خودارزیابی کرونا ) چیست؟

همان کیت آزمایش معمولی است که بگونه‌ای طراحی شده که همه افراد جامعه در هر شرایطی با هر رشته و سطح تحصیلات و سن و سال بتوانند بسادگی  آزمایش خود را انجام دهند و به عنوان ساده ترین و سریعترین روش تشخیص کووید 19 می‌باشد و با استفاده از آن میتوان آزمایش کرونا را در خانه براحتی انجام داد.

✔️ دقت‌این کیت‌ها چگونه ‌است؟

این نوع کیت‌ها مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی می‌باشند و بصورت روتین در مراکز درمانی و مراکز بهدشت کشور استفاده می‌شود.  سازمان بهداشت جهانی این نوع تست‌ها را برای غربالگری جوامع توصیه می‌کند. طبق تحقیقات حداقل دقت رپیدتست CRONA  80 درصد و حدکثر دقت آن 5/98 درصد می‌باشد.

برای خرید رپید تست کرونا از قسمت  فروشگاه وب‌سایت اقدام کنید و یا اکنون با شماره 09120042387 تماس بگیرید.

✔️ اجزا و وسایل کیت کرونا

1- کاست آزمایش

2- سواپ بینی حلقی

3- بافر آزمایش

4- دستوالعمل انجام تست

✔️ تفسیر رپید تست کرونا

تفسیر نتیجه تست Crona ساده می‌باشد. یک خط منفی و دو خط مثبت است.

 تشکیل یک خط روی کاست کیت که روبروی حرف C (مخفف کنترل ) قرار می‌گیرد به معنای منفی بودن تست و همچنین درست انجام شدن آزمایش است .

تشکیل دو خط روی کاست کیت که یک خط آن باید روبروی حرف C قرار ‌گیرد و خط دیگر روبروی T می‌باشد به معنای مثبت شدن تست می‌باشد. هرچند دقت این کیت‌ها بالا می‌باشد با این حال درصورت مثبت شدن باید مجدد تست تکرار شود و آزمایشات تکمیلی نیز انجام شود.

✔️ نحوه انجام رپید تست کرونا

سواب را تا خط نشان داخل بینی کنید، سپس آن را داخل بافر قرار دهید پس از 5 دقیقه محلول را داخل چاهک کاست آزمایش بریزید.

خرید کیت کرونا دیجی کالا

شما می‌توانید از قسمت فروشگاه ما اقدام به خرید کیت ایدز ، هپاتیت و … داشته باشید. ما در این زمینه حرفه ای ترین هستیم. در تهران تحویل اورژانسی کمتر از دو ساعت و پرداخت در محل و همچنین تحویل حضوری داریم.  ارسال به سراسر کشور نیز با پست پیشتاز و ویژه و ارسال با تیپاکس را داریم. مشاوره قبل حین و بعد از آزمایش شما نیز توسط کارشناس علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی انجام می‌شود.

منابع:

1-      سازمان بهداشت جهانی ( WHO )

2-      مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های آمریکا ( CDC )

3-      ویکی‌پدیای انگلیسی

این مطلب برایتان مفید بود؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *