قوانین و مقررات

هدف ما در درجه اول تولید محتوا و آگاه سازی ایرانیان در رابطه با ایدز، بیماری‌های مقاربتی و اعتیاد است و در کنار آن نیز به ارائه کیت‌های خودارزیابی ایدز برای سراسر شهرها و روستاهای ایران خواهیم پرداخت. تلاش ما رضایت هر چه بیشتر شماست تا بتوانیم همه ایران را با خدمات خود پوشش دهیم.

«کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود»

انواع روش‌هایی سفارش و خرید:
1- فروشگاه اینترنتی
کیت و یا پکیج خود را انتخاب کنید سپس روی سبد خرید کلیک کنید و اطلاعات ارسال خود را ثبت کنید، پرداخت کنید و درنهایت کد رهگیری خرید را نزد خود نگه دارید. ما سفارش شما را آماده می‌کنیم و خدمتتان ارسال می‌کنیم.

2- سفارش در چت آنلاین سایت و کارت به کارت

در چت آنلاین پشتیبانی سایت تعداد و نوع کیت، شهر و آدرس و شماره تماس خود را برای ما ارسال می‌کنید، هزینه کیت را خدمتتان ارسال می‌کنیم، هزینه را کارت به کارت کنید و تصویر فیش آن را در چت آنلاین پشتیبانی سایت که شکلک آن را در پایین سمت راست می‌بینید، ارسال ‌کنید. مرسوله شما آماده و برايتان ارسال می‌شود و 24 تا 48 ساعت بعد دستتان می‌رسد.

☑️ محتویات پاکت ارسالی مشخص نیست و چیزی جز آدرس روی آن نوشته نمی‌شود.
⭕️ تحویل دوساعته در حال حاضر در تهران، کرج فعال می‌باشد.
? انواع کیت ها و پکیج ها مقرون به صرفه را می‌توانید در فروشگاه سایت مشاهد کنید.
☑️ می‌توانید، نصف هزینه را بعد از انجام آزمایش پرداخت کنید.
? هزینه ارسال با پست پیشتاز برای تمامی استان‌ها، 8 تا 10 تومان، می‌باشد.
در تهران ، کرج درصورت درخواست ارسال با پیک (الوپیک) و تحویل زیر دو ساعت هزینه پیک با مشتری می‌باشد که بین 15-60 تومان می‌باشد. درخواست های استان‌ها تا ساعت 15:00، همان روز پست می‌شود و پست سفارشات بعد از این ساعت، به روز بعد موکول می‌شود.
? در طی این مسیر هرگونه مشاوره و سوالی نیاز داشتید و همچنین در حین یا بعد از انجام تست، ما در خدمتتان هستیم و می‌تونید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام یا دایرکت اینستاگرام پیام دهید تا هرچه سریعتر پاسخگوی شما باشیم.
? لینک فیلم آموزشی کیت خودارزیابی ایدز نیز در زیر قرار دارد. پس از رسیدن کیت به دستتان و قبل از انجام تست این فیلم را ببنید.
آموزش استفاده ار کیت آزمایش ایدز
در صورت اشتباه انجام دادن تست ما بصورت رایگان مجدد یک کیت ایدز برایتان ارسال می کنیم ولی این شامل مواردی که فیلم آموزش را ندید‌ه اند نمی‌شود.
در صورت داشتن هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد می‌توانید با شماره 09120042387 (9 صبح تا 11 شب ) و 02155414391 (9 صبح تا 5 بعد از ظهر) تماس بگیرید.
مشاهده جزییات و خرید اینترنتی انواع کیت کیت هپاتیت B و C کیت ایدز


مقاله های مرتبط